Bezpieczeństwo TEOSYAL

TEOSYAL jest preparatem stabilizowanego kwasu hialuronowego, pochodzenia niezwierzęcego. Zastosowanie go nie wymaga zatem przeprowadzania testów alergicznych ponieważ jest on rozpoznawany przez organizm jako produkt fizjologiczny. Efekty terapii widoczne są natychmiast i utrzymują się wiele miesięcy.

Bezpieczeństwo pacjenta od zawsze było priorytetem TEOXANE. Produkcja preparatów odbywa się od 2003 roku w Genewie, w Szwajcarii. Wszystkie produkty są w całości zaprojektowane i produkowane w stale kontrolowanym oraz sterylnie czystym środowisku. TEOXANE dokonuje ścisłego wyboru surowców, które są dostarczane przez renomowanych europejskich producentów, tak aby zapewnić indywidualną kontrolę zarówno nad preparatem, jak i opakowaniem.
Innowacyjna i opatentowana technologia, pozwala oferować szeroki wachlarz możliwości, dostosowanych do każdego wskazania. Sprawia to, że wszystkie produkty są unikalne, bezpieczne, bardzo wydajne i trwałe.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii sieciowania kwasu RHA (Resilient Hialuronic Acid),
preparaty TEOSYAL mają najmniejszy, wskaźnik powikłań. Posiadają najniższy na rynku poziom endotoksyn oraz zawartość protein, dlatego ryzyko powstawania stanu zapalnego, zaczerwienienia, obrzęku lub pojawienia się nadwrażliwości jest praktycznie całkowicie zredukowane do minimum.

Dążenie do doskonałości jest wbudowane w filozofię TEOXANE. Jest to ponad 11 lat badań klinicznych i 4 mln iniekcji. Zespół wysoko wykwalifikowanych naukowców stale pracuje nad tym by tworzyć innowacyjne, bezpieczne i skuteczne produkty, tak aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

W gamie produktów TEOSYAL można znaleźć preparaty zawierające czysty HA jak i z dodatkowym kompleksem odnawiającym skórę w linii Redensity. Łączy on 3 przeciwutleniacze, 8 aminokwasów, 2 minerały i witaminę B6. Składniki te są wyselekcjonowane według ich zdolności leczniczych, naturalnej obecności w skórze, właściwości hypoalergicznych i synergistycznym działaniu wraz z kwasem hialuronowym. Takie połączenie ma na celu poprawienie gęstości skóry właściwej.

Więcej na temat naszych produktów znajdą Państwo w zakładce zabiegi TEOSYAL.

wstecz >>