O TEOXANE

TEOSYAL® jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają niemal w samym sercu Genewy. Gamę produktów TEOSYAL® firma wytwarza od 2004 roku, kiedy uzyskała Certyfikat CE Klasa III.

Od roku 2005 szwajcarskie laboratorium prowadzi filie we Francji, Niemczech, Włoszech oraz od 2015 roku również w Wielkiej Brytanii. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 90 krajach na całym świecie.

NewDerm Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem TEOXANE w Polsce od 2006 roku.

Specjalna opatentowana formuła kwasu hialuronowego marki TEOSYAL® o niskim poziomie protein i endotoksyn bakteryjnych do minimum zmniejszyła występowanie u pacjentów reakcji alergicznej, co zadecydowało o sukcesie rynkowym tego produktu. Dzięki procesowi produkcyjnemu, w którym wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia technologiczne, jednofazowy kwas hialuronowy zawarty w żelach TEOSYAL® jest oferowany w jednym z najwyższych stężeń dostępnych na rynku. Gwarantuje to wyjątkową tolerancję preparatu przez organizm i doskonałą integrację z tkankami skórnymi. A także długi okres utrzymywania się pozytywnych efektów kuracji.