• Lata doświadczeń w biznesie
img

Czemu warto wybrać się na zakupy ze stylistką lub stylistą? Ile to kosztuje?

​Wiele osób zastanawia się, jak ubierać się lepiej, w sposób bardziej dopasowany do siebie. Idealnym rozwiązaniem jest wybranie się na zakupy z personal shopperem – osobą, która pomaga podczas zakupów, m.in. podpowiadając, w czym można wyglądać naprawdę dobrze. Niestety, taka usługa może kosztować sporo, jeżeli jednak wiemy jak, możemy się na nią zdecydować zupełnie za darmo.

Czemu warto wybrać się na zakupy z personal shopperem?

Powód jest prosty – to idealna okazja na to, by nauczyć się, jak lepiej się ubierać. Podczas zakupów warto dokładnie zwracać uwagę na to, co przynosi nam personal shopper – jak wygląda konkretne rzeczy, jaki mają krój, rozmiar czy fason, co je łączy, jakie mają kolory, jaki styl reprezentują. Dzięki temu łatwiej będzie nasz szukać takich rzeczy już samodzielnie, na kolejnych zakupach – spotkanie z personal shopperem będzie więc również połączeniem szkolenia ze źródłem inspiracji na przyszłość. Należy pamiętać więc, że takie spotkanie może być czymś znacznie lepszym, niż jednorazową pomocą, o ile oczywiście będziemy na zakupach wystarczająco skupieni – w końcu można nie zapamiętać absolutnie nic z tego, co się na nich działo.

Czy darmowe spotkanie z personal shopperem jest możliwe?

Jak najbardziej tak. Wystarczy wybrać się do galerii handlowej, która taką opcję oferuje. Jest ich w Polsce coraz więcej, a najwięcej znajdziemy ich w naprawdę dużych miastach, takich jak Warszawa. Galeria zatrudnia personal shoppera, po czym umożliwia swoim klientom umawianie się na spotkania z nim zupełnie za darmo. To idealna opcja dla tych, którzy chcą oszczędzić, gdyż najczęściej sama usługa, bez budżetu na zakupy, może kosztować przynajmniej 400-500 zł, a dla wielu osób jest to już kwota naprawdę spora. W takim wypadku lepiej wybrać darmowe spotkanie w jednej z galerii – a opcję taką oferuje m.in. Galeria w Łomiankach.

Zobacz również