• Lata doświadczeń w biznesie
img

DERMACOS (Farmona) Serum uszczelniające naczynka i redukujące zaczerwienienia

Każda z nas chce, aby jej skóra była piękna i zachwycała każdego. Jednak niektórzy nie mogą jej pokazywać, ponieważ pokrywają ją naczynka, które powodują, ze jesteśmy źli na swoją skórę, która tak brzydko się prezentuje.

Czy jednak powinniśmy być źli właśnie na nią? Jeśli naczynka pojawiają się na skórze, to znaczy, że jest coś nie w porządku skoro są tak kruche. Nie jest to jednak wina skóry, ponieważ to nie ona nam, robi krzywdę, ale my jej. W jaki sposób? Przede wszystkim tym, co jemy? Czy dostarczyłaś dzisiaj swojemu organizmowi odpowiednią dawkę witamin, aby miał on szansę odbudować zniszczenia? Z pewności a tym ważnym fakcie zapomniałaś. Jednak pamiętałaś o tym, aby napić się kawy, zjeść coś słodkiego oraz na obiad zamówić sobie smażonego kotleta. Jeśli będziesz właśnie takie pożywienie dostarczać swojemu organizmowi, to niestety nie pozbędziesz się problemu. Musisz zacząć jeść zdrowo. Bardzo ważne jest także spożywanie warzyw, które uszczelniają naczyni krwionośne oraz picie ziołowych herbat, które nam pomagają w walce z naczynkami. Nie zapominaj również o odpowiednim nawodnieniu organizmu, czyli picie wody mineralnej zamiast gazowanych napojów typu cola.

Pielęgnacja od wewnątrz to jedno, a ta z zewnątrz to już inna historia. W byciu naturalnym nie chodzi o smarowanie się warzywami, ale o używanie takich kosmetyków, których składy pochodzą z olejów, naturalnych ekstraktów, wyciągów roślinnych itp. jeżeli smarujemy się, balsamem z drogerii, to weźmy go w dłoń i wpiszmy pierwsza połowę składu, składnik po składniku w Internet i przekonajmy się, jaką chemią się smarujemy. Dlatego, czas nauczyć się czytać składy, dzięki czemu będziemy mogli wyeliminować produkty szkodliwe, które jeszcze pogardzają stan naszych naczynek.

Serum przebarwienia – świadoma pielęgnacja cery

Jeśli chcesz, aby zminimalizować swój problem z naczynkami, to powinnaś nie tylko zdrowo jeść, ale także używać kosmetyków, które wspierają także cerę w walce z problemem. Dlatego powinnaś używać DERMACOS (Farmona) Serum uszczelniające naczynka i redukujące zaczerwienienia. Jest to preparat specjalistyczny, który jest polecany dla tych, którzy mają widoczne przebarwiania, które związane są z wiekiem, hormonami, oddziaływaniem słońca itp. nakładamy go bezpośrednio na zmienione chorobowo miejsce. Dzięki zawartym składnikom, serum działa bezpośrednio na zmiany zimniejsza widoczność piegów, pielęgnuje skórę, wyrównuje koloryt skóry, a także znacznie zmniejsza widoczność przebarwień.  

 

Zobacz również