• Lata doświadczeń w biznesie
img

ERIS LIRENE kokosowy peeling solny

Chcesz być piękna i zdrowa? Jeśli tak, to przypomnij sobie, co dzisiaj zjadłaś na śniadanie, obiad czy kolację. Z pewnością można bez problemy zgadnąć, że za śniadanie posłużył Ci kubek kawy, później w pracy przegryzłaś coś słodkiego, a na obiad przegryzłaś jakieś mięso smażone oraz ziemniaki. A co z kolają? Na pewno były to kanapki z szynką lub serem żółtym czy też pizza.

Patrząc na własny jadłospis i przeglądając go możemy zobaczyć jak niezdrowe jedzenie trafia do naszego organizmy każdego dnia. Jak może być on zdrowy, skoro nie dajesz mu na to szansy dostarczając mu same śmieci, z których musi on wybierać nawet najmniejsze ilości czegoś pożywnego, aby utrzymać Cię przy życiu, ponieważ właśnie tak została skonstruowany. A więc piękno zaczyna się tam, gdzie jest zdrowe jedzenie. Nikt nie każe Ci się godzić i jeść samej sałaty, ponieważ to zdrowe nie jest. Ważne, aby spożywać tłuszcze roślinne ze zdrowych olejków tłoczonych na zimno, jeść dużo warzyw, a słodycze zastępować owocami zaś kawę wyciskanymi sokami. Nawet nie będziesz wiedzieć, kiedy nastąpi ogromna poprawa nie tylko twojego wyglądu, ale także samopoczucia.

Kolejna kwestią jest pielęgnacja. Pamiętaj, ze Twoje ciało potrzebuje czegoś, co pozwoli mu utrzymać nawilżenia, a także odżywić skórę. W tam wypadku bardzo ważne są kremy, które właśnie o to zadbają. Zwracaj jednak uwagę na cenę.

Peeling jest ważny!

Jeżeli używasz drogich kosmetyków, za które stanowczo przepłacasz to może się okazać, że zostajesz zwyczajnie naciągnięta, ponieważ w wielu przypadkach płaci się po prostu za markę, a nie, za jakość kosmetyku. Dlatego powinnaś czytać to, co znajduje się z tyło opakowania w składzie, aby móc porównać produkty. Powinnaś także przyjrzeć się tańszym kosmetykom a zobaczysz, że mają one znacznie lepszy skład od tych, za które płacisz, co najmniej 10 razy więcej.

Bardzo ważną kwestię w pielęgnacji stanowi dogłębne oczyszczanie skóry twarzy. Dziewki takim zabiegom, nie tylko pozbywamy się zanieczyszczeń, które zgromadziły się na skórze, ale także ścieramy stare komórki naskórki i zapewniamy naszej skórze miękkość i gładkość. Jeśli Twoja cera ma skłonność do powstawania wągrów, to peeling doskonale będzie z nimi walczył. Możesz go używać nie tylko na twarz, ale również do całego ciała.

Jeżeli szukasz dobrego produktu, to powinnaś spróbować zastosować ERIS LIRENE kokosowy peeling solny. Jest to idealne połączenie kokosa z pielęgnacją. Peeling jest bardzo delikatny, więc nawet, jeśli twoja skóra nie lubi takich rzeczy, to możesz być pewna, ze nie zostanie ona podrażniona. Działa on także relaksująco i odprężająco, a Twoje ciało jest nawilżone i doskonale pachnie.  

zobacz inne kremy złuszczające

Zobacz również