• Lata doświadczeń w biznesie
img

FARMONA TUTTI FRUTTI Cukrowy peeling do ciała

Chcesz mieć piękna i gładką skórę. Jak widać lato coraz bliżej. A wiec zaczyna się okres, kiedy pokazujemy znacznie więcej ciała niż w innych porach roku. Już niedługo zacznie się także okres noszenia bikini.

O takiej porę, każda kobieta chce być piękna, gładka, jędrna i kusząca. W ogóle żadna z nas nie chce słyszeć o tym, żeby tu i ówdzie zaplatały się jakieś wałeczki tłuszczu. Im bliżej lata, tym bardziej zaczynamy zdrowo się odżywiać. Ale czy aby każda z nas i czy tylko w lecie? No właśnie, zastanów się, co dzisiaj zjadłaś zdrowego. Ziarenka smaku w zupie? To się nie liczy, mówimy tu o warzywach, owocach, świeżo wyciskanych sokach, sałatach orzecha oraz innym zdrowym pożywieniu, na który właśnie zaczyna się sezon. Nie możesz się denerwować na swoje ciało, że jest grube, obwisłe itp., jeśli sama nie dajesz mu tego, co potrzebuje. A czego potrzebuje? Przede wszystkim ruchu.

Sport jest bardzo ważny i stanowi 30 % sukcesu w schudnięciu i zyskaniu pięknej sylwetki. Czym jest pozostałe 70? Jest to prawidłowa dieta. Ten aspekt już jednak omówiliśmy. Dlatego, teraz zajmijmy się nakłonieniem Cię do wyjścia na dwór. Zastanawiasz się, jakie sporty możesz uprawić? Do wyboru masz ich mnóstwo. Bardzo przyjemna a jest jazda rowerem. Możesz to robić z przyjaciółką lub nawet z całą paczką. Dzięki temu, będzie wesoło i nawet nie zauważysz, kiedy będziesz tracić kilogramy. Bardzo efektywne jest także bieganie. Pierwszy tydzień jest dość męczący, ale jak już uda CI się pokonać lenia, to uwierz, że pokochasz ten sporty z ca lego serca. Możesz również chodzić na siłownię, jeździć konno, pływać. Masz całą gamę rozrywek, które będą walczyć z Twoja tkanka tłuszczową.

Jędrna skóra na lato

No dobrze, ale co z pomarańczowa skórką, mało jędrną skóra i innymi defektami? Z nimi możesz walczyć w nieco inny sposób. W tym pomoże Ci FARMONA TUTTI FRUTTI Cukrowy peeling do ciała. Jest on dokonały do pielęgnacji ciała oraz świetnie pachnie brzoskwinią i mango. Takie połącznie rozbudzi nasze zmysły i wywoła uśmiech na twarzy. Przypomniał także o zbliżającym się lecie. Ten cukrowy peeling jest nie tylko doskonały do mycia, ale także regeneruje naszą skórę. Zawiera ono masło karite oraz witaminę E, które nawilżają oraz ujędrniają. Dzięki zawartości kryształków cukru, idealnie pelenguje oraz złuszcza martwy naskórek. Ciało jest gładkie, miękkie, jędrne, nawilżone i piękne. Ponieważ peeling zawiera ekstrakt z owoców noni przywołuje on uśmiech i sprowadza radość, a także orzeźwia.

 

Zobacz również