• Lata doświadczeń w biznesie
img

AVENE TRIXERA+ SELECTIOSE Żel zmiękczający do skóry wrażliwej

Chcesz być piękna? Jeśli tak, to, co robisz w tym kierunku? Z pewnością jest to malowanie się, czyli nakładanie mnóstwa makijażu, pryskanie się perfumami oraz prostowanie włosów i układanie ich godzinami. A więc teraz dokładnie przeczytaj następne zdanie. Takie postępowanie nie czyni Cię piękna i do tego nie prowadzi. Piękno jest naturalne, a nieprzykryte mnóstwem chemicznych kosmetyków.

W dzisiejszych czasach, kiedy nakładanie mnóstwa pudrów i podkładów na twarz stało się modne, nie zobaczymy już w reklamach, w social media czy w ogóle w intrenecie kogoś, kto pokazuje swoją twarz i nie jest ona wykonturowana. Wszędzie widzimy tylko lalki, które wyglądają jak ludzie. Niestety naturalność zanika, więc przyjaźniej Ty się w porę opamiętaj.

Nie chodzi oczywiście o to, żebyś jadła samą sałatę, nie czesała się i nie myła. Mówić o naturalności mamy na myśli zdrowe jedzenie, a niekatujące diety, naturalne kosmetyki, bez nakładania maski na twarz oraz pokochanie siebie takim, jakim się jest. Nawet nie wiesz jak upiększający jest uśmiech na twarzy. Dzisiaj dziewczyny nie maja się jak uśmiechać, jeśli nakładają na twarz takie ilości kosmetyków, bo cos mogłoby się rozmazać. Dlatego swoją metamorfozę zacznij od ściągnięcia makijażu pi pokazania światu swojej twarzy. Przestaw się także na zdrowie odżywianie oraz używaj tylko kosmetyków naturalnych.

Delikatność i pielęgnacja

Jeśli masz skórę wrażliwą, to zapewne pod warstwą pudru kryły się niedoskonałości i podrażnienia. Nie jest tu mowa tylko o twarzy, ale i o całym ciele. Zwracaj uwagę na skład kremów i balsamów, jakimi się smarujesz, ponieważ możesz sobie jedynie zaszkodzić. Zrezygnuj także ze zwykłych mydeł czy żeli pod prysznic, ponieważ wysuszają one skórę.

Ale czym je zastąpić? AVENE TRIXERA+ SELECTIOSE Żel zmiękczający do skóry wrażliwej, będzie w tym wypadku idealny. Jego oczyszczanie skóry jest bardzo łagodne. Jest idealny dla skóry wrażliwej, atopowej oraz bardzo suchej. Myje on nasze ciało, nie zmywając jego naturalnej warstwy ochronnej. Zawiera ona wodę termalną, która koi oraz pielęgnuje skórę. Można go stosować także u dziecka już po skończeniu pierwszego miesiąca życia. Żel jest bardzo delikatny, dlatego nie musisz się obawiać, ze podrażni on twoją skórę lub sprawi, ze będzie ona jeszcze bardziej sucha. Doskonale ja nawilży i pozostawi miękka i przyjemną w dotyku.

Zobacz również