• Lata doświadczeń w biznesie
img

ABSOLUTE ORGANIC Scrub z oliwą z oliwek

Chcesz mieć piękna skórę? Jeśli tak to powinnaś się zastanowić, co zjadłaś przez ostatni dzień, co pozwoli Twojej skórze stać się piękną. Znajdziesz w swoim jadłospisie jakieś warzywa? Może brokuł, marchewkę, kalafiora lub pora? A co z zieleniną oraz owocami? Mogę się założyć, ze w twej chwili robisz wielkie oczy. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ zapewne nawet nie przeszło Ci przez myśl, aby pomyśleć o zjedzeniu warzyw, owoców, czy jakiejś zieleniny o się tylko klei do zębów.

A też przeanalizuj jeszcze raz swój jadłospis i powiedz czy znajdziesz tam kilka kubków kawy, cos słodkiego, pizzę, pączka oraz coś smażonego na tłuszczu zwierzęcym lub oleju rzepakowym? Oczywiście, ze znajdziesz, ponieważ przez większość dnia jesz właśnie coś takiego. Dodatkowo, z pewnością nie zjadłaś też żadnego śniadania, gdyż całe rano się malowałaś i czesałaś, żeby y dobrze wyglądać w pracy. Jednaka odpowiedni i zdrowy wygląd, to nie tylko makijaż i ułożone włosy, ale również to, co mamy w środku. Jeżeli dostarczasz swojemu organizmowi same śmieci, to nie możesz oczekiwać, że będziesz pięknie wyglądać. Jego zadaniem jest utrzymanie nas przy życiu za wszelkie cenę, jeśli więc Ty wrzucasz do ust wszystko, co nie ma żadnych wartości odżywczych, to, co nie pasuje organizmowi i może zaszkodzić narządom wewnętrznym, zostaje wyrzucone na, zewnątrz, czyli na nasza skórę. Dlatego, nie możemy się wściekać na geny czy też inne bzdety, jeśli wyskoczy nam, pryszcz, ponieważ jest to tylko i wyłącznie nasza wina.

Odpowiednie kosmetyki

Oprócz zamiany niezdrowej diety na ta pełną warzyw, owoców, ziaren, orzechów i zdrowych olei roślinnych powinnaś także zadbać o siebie od zewnątrz. W tym celu trzeba używać odpowiednich kremów, które nawilżą Twoją skórę. Pewnie powiesz, że Ty już przecież mas kremy do ciała i do twarzy, nawet całą półkę. Ale czy chociaż w przypadku jednego przeczytałaś skład? Wiesz, co znajduje się w takich kremach? Jest to masa chemii, która szkodzi nie tylko Twojej skórze, ale także organizmowi wewnątrz, ponieważ to wszystko, co zostaje wsmarowane w skórę, przedostaje się do krwioobiegu i dalej rozprzestrzenia po całym ciele. Dlatego wybierajmy kosmetyki tylko i wyłącznie z naturalnym składem, aby pielęgnować ciało, a nie mu szkodzić.

Bardzo istotne jest także odpowiednie złuszczanie. W tej czynności, pomoże nam ABSOLUTE ORGANIC Scrub z oliwą z oliwek. Jest to peeling oczyszczający, który zawiera minerały z morza martwego. Wstępują one w nim w postaci soli, która pobudza mikrokrążenie, złuszcza stary naskórek oraz poprawia koloryt skóry. Co najważniejsze jest on całkowicie naturalny i wolny od szkodliwych substancji typu: parabeny, glikol, sztuczne barwniki, silikon, PEG oraz SLS.  

 

Zobacz również