• Lata doświadczeń w biznesie
img

IWOSTIN SENSITIA Emulsja nawilżająca do ciała

Chcesz, aby twoja skóra była piękna, gładka i bez niedoskonałości? Jeśli taka nie jest to się zapewne zastanawiasz, dlaczego? Co jest powodem takiego stanu naszej skóry? Przede wszystkim nieodpowiednia dieta.

Mam wręcz pewność, że jeżeli spiszesz wszystko, co dzisiaj zjadłaś znajdą się tam takie produkty jak kawa, coś słodkiego, pizza, bułka z białej mąki, ser żółty, piękna różowa szyneczka pełna chemii i jakiś batonik. Na pewno w tej chwili kiwasz głową. Ale oczywiście zapominałam jeszcze po obiedzie, na który na pewno były ziemniaki, usmażone czerwone mięso, a do tego jakaś kitka sałaty. Wiesz, co było najzdrowsze w całym twoim dziennym jadłospisie? Tak, dobrze myślisz, ta kropka zieleniny, która przypadkiem znalazła się na Twoim talerzu obiadowym, aby danie ładniej wyglądało. Czyli, to była cała dzienna porcja witamin dla twojego organizmu, od którego oczekujesz zdrowia i pięknej skóry. Wiadomo, że jeśli pakujemy nasz żołądek śmieciami, to wszystko to wyjdzie nam na zewnątrz w postaci wyprysków, przebarwień oraz różnych chorób. Nasz organizm jest zaprogramowany do tego, aby utrzymać Cię przy życiu bez względu na wszystko, dlatego wszelkie szkodliwe substancje muszą być usuwane na zewnątrz, aby nie zaszkodziły one organom wewnętrznym. Jednak taki organizm osoby, której jadłospis wygląda podobnie, nie ma jak usunąć takich składników, ponieważ nie ma nawet na to siły, wiec musi korzystać z tego, co ma. Dlatego też, mamy podkrążone oczy, jesteśmy zmęczeni, przepracowani, nie mamy energii, wypadają nam włosy, skóra jest sucha, zwisająca i pełna zmarszczek i wyprysków.

Po pierwsze pielęgnacja

Nie musi to u Ciebie nadal tak wyglądać. Wystarczy, że zaczniesz się zdrowo odżywiać, a już po miesiącu zauważysz znaczną poprawę nie tylko wyglądu, ale także samopoczucia. Jednak pamiętaj, że pielęgnacja od wewnątrz jest bardzo potrzebna, ale zaraz za nią jest ta pielęgnacja, która stosujemy na, zewnątrz czyli kremy. Nakładanie jednak tych, które mają mnóstwo chemii mija się z celem, dlatego wybierajmy takie kremy, których składy są naturalne, zawierają olejki i ekstrakty.

Jeśli twoja skóra jest dodatkowo wrażliwa lub alergiczna, to możesz skusić się na IWOSTIN SENSITIA Emulsja nawilżająca do ciała. Co więcej, możesz nią smarować nawet Twojego maluszka. Zawiera ona olej makadamia, który jest zarówno nawilżający jak i natłuszczający. Łagodzi on również podrażnienia oraz poprawia ogólny wygląd skóry. Po zastosowaniu kremu Sensitia zauważymy, że nasza skóra będzie doskonale nawilżona, a składniki w nim zawarte stworzą na skórze film lipidowy.  

Zobacz również