• Lata doświadczeń w biznesie
img

Modelowanie ust

Czy zastanawiałaś się nad zabiegiem modelowania ust? To dosyć prosty zabieg, który polega na wypełnieniu ust poprzez użycie odpowiedniego stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki niemu skóra się wygładza i przywrócone zostają jej prawidłowe zdolności do nawilżania. Wszystko zależy od oczekiwań klienta - w ofercie modelowania ust widnieją takie zabiegi jak poprawianie konturu ust, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej albo podniesienie kącików ust. Wiemy, że wokół tego zabiegu narosło wiele mitów, dlatego dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na najbardziej dręczące pytania i spróbujemy rozwiać wątpliwości.

Dla kogo jest polecany ten zabieg?
Zabieg modelowania ust (bądź ich powiększania) wykonuje się bez względu na wiek pacjenta. Zazwyczaj młodsze osoby pragną dokonać korekty górnej wargi, która przeważnie jest za mało wykształcona (czasami zdarza się, że problem dotyczy wargi dolnej). Wiele kobiet chce też powiększyć swoje usta, ponieważ taka obecnie panuje moda - i nie ma w tym nic złego ani snobistycznego. Każdy ma prawo czuć się pięknie na swoich zasadach, więc skoro ma taką możliwość, dlaczego miałby jej nie wykorzystać? Wiele pacjentek poprawia kontury warg z powodu postępujących procesów starzenia się ust - ma to związek z odwodnianiem się czerwieni wargowej. Również mężczyźni coraz częściej korzystają z tego zabiegu.

Przed zabiegiem
Na trzy dni przed zabiegiem nie poleca się zażywać aspiryny oraz innych leków przeciwzapalnych. Natomiast w dniu zabiegu należy unikać intensywnego nagrzewania ciała, tzn. wizyty w solarium, na saunie czy opalania się oraz niewskazany jest wysiłek fizyczny. Oczywiście przed zabiegiem skóra twarzy i ust jest bardzo dokładnie czyszczona nie tylko z makijażu, ale przede wszystkim ze wszystkich zanieczyszczeń. Nie ma się jednak o co martwić, ponieważ za to odpowiedzialny jest specjalista, który będzie z nami ten zabieg przeprowadzał.

Znajdź najlepszy salon
Zanim zdecydujesz się na zabieg w konkretnym salonie, powinnaś zebrać jak najwięcej informacji na jego temat oraz na temat pracowników. Usta to bardzo ważna część naszego ciała, której nie można ukryć w razie jakiegokolwiek niepowodzenia. Nie ma jednak się też czym za bardzo martwić, ponieważ efekt takiego zabiegu utrzymuje się najdłużej do 9 miesięcy. Popytaj wśród znajomych, któremu salonowi medycyny estetycznej można zaufać, pochodź na spotkania konsultacyjne i spraw sobie trochę radości! Naprawdę warto, choćby dla lepszego samopoczucia.

 

Zobacz również