• Lata doświadczeń w biznesie
img

Usta jak gwiazda? – co musisz wiedzieć o modelowaniu ust

Usta to wizytówka kobiety. Jest to jedna z najpiękniejszych i najbardziej zmysłowych części naszego ciała. To na usta zwraca uwagę większość panów. Również kobiety często zwracają uwagę na stan i kształt ust innych pań. Nic dziwnego, że wiele z nas zazdrości gwiazdom takim jak Angelina Jolie pięknych, pełnych ust. Na szczęście w dzisiejszych czasach medycyna daje nam sposób na korygowanie niedoskonałości naszego ciała i pozwala na realizację marzeń o pięknych, nienagannych wargach.

Modelowanie ust polega na wprowadzanie kwasu hialuronowego za pomocą igieł do warg i ich okolic. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem występującym w naszym ciele, dlatego jego wprowadzanie do organizmu jest w pełni bezpieczne i nie prowadzi do reakcji alergicznych czy powikłań. Kwas wprowadza się bardzo cienką igłą pozwalającą na precyzyjne działanie i nie pozostawiającą żadnych dużych ran. Zwykle wykonuje się kilka nakłuć, tak aby substancja równomiernie rozprowadziła się w okolicach naszych ust, co da piękny i naturalny efekt.

Kwas ma działanie nawilżające i wypełniające. Nie tylko więc odżywia nasze usta, ale również powoduje ich powiększenie i uwydatnienie. Wstrzykuje się go w same wargi oraz na ich granicy, Dzięki temu możliwe jest nie tylko poprawienie wyglądu samych ust, ale również wypełnienie zmarszczek znajdujących się wokół nich. Nie należy się obawiać nienaturalnego wyglądu. Zaraz po zabiegu może pojawić się niewielka opuchlizna, które jednak szybko zniknie. Same usta będą wyglądały naturalnie i pięknie.

Jak wygląda zabieg? Rozpoczyna się od rozmowy podczas której umówimy się na to, jakiego efektu oczekujemy i jaki efekt zabieg może nam dać. Ważne jest, aby dokładnie sprecyzować nadzieje jakie pokładamy w zabiegu i czego chcielibyśmy uniknąć. Lekarz powinien ocenić kolor i wielkość naszych ust, tak aby móc dopasować ilość podawanego materiału i zaplanować miejsca wkłuć. Nie obawiaj się wielkiego bólu – dzięki stosowaniu bardzo cienkiej igiełki zabieg jest mało bolesny – zwykle nawet bardzo wrażliwe osoby po wszystkim oceniają ból jako niewielki. Po zabiegu powiększenie ust będzie utrzymywało się przez kilka miesięcy. Dzieje się tak dlatego, że kwas hialuronowy jako naturalny składnik organizmu po prostu jest przezeń wchłaniany. Mimo to, efekt odżywienia ust utrzymuje się o wiele dłużej.

 

Zobacz również