• Lata doświadczeń w biznesie
img

Historia, misja i jakość firmy Olimp Laboratories

Dla firmy Olimp Laboratories najważniejszy jest klient i jego potrzeby, co przekłada się na najwyższą jakość oferowanych produktów. Historia tworzenia autorskich receptur sięga 1990 roku, a w ciągu 25 lat istnienia firma stała się rozpoznawalna na najważniejszych europejskich rynkach: niemieckim, austriackim, francuskim, szwajcarskim i skandynawskim. Nie byłoby to możliwe bez oryginalnych preparatów, które produkowane są w najnowocześniejszych centrach laboratoryjno-produkcyjnych. Współpraca z naukowcami i jednostkami badawczymi na całym świecie pozwoliła na rozwój, który zaowocował uzyskaniem przez firmę statusu zakładu farmaceutycznego. Dzięki niemu Olimp Laboratories mogło rozszerzyć ofertę o własne produkty lecznicze.

Korzyści dla klientów
Wyzwaniem jakie stawia przed sobą Olimp Laboratories jest zapewnienie klientom komfortu życia, witalności i zdrowia. Realizacja tej misji wymaga tworzenia najwyższej jakości produktów z wykorzystaniem sprawdzonych surowców i najnowocześniejszych technologii. Bezpieczeństwo klientów gwarantują systematyczne badania i analizy naukowe prowadzone w laboratoriach wyposażonych w sprawdzony sprzęt najwyższej klasy.
Dla coraz większej grupy konsumentów ważna jest nie tylko jakość produktów, ale także etyczne standardy wprowadzane przez firmy. Olimp Laboratories dba o godne warunki pracy i rozwój pracowników, uczestniczy również w lokalnym życiu społecznym. Stosunek do środowiska naturalnego to jeden z ważniejszych współczesnych problemów – w firmie Olimp Laboratories dba się o poszanowanie wszelkich przepisów o jego ochronie. Dzięki temu klienci mają gwarancję zachowania najwyższych standardów etycznych i prawnych.

Jakość produktów
Oferta Olimp Laboratories to szereg produktów odpowiadających na codzienne problemy klientów. Mogą z nich skorzystać osoby borykające się z konkretnymi schorzeniami, jak również ci, którzy chcą poprawić ogólną kondycję organizmu oraz uzupełnić mikro- i makroelementy, które nie zawsze znajdują się w codziennej diecie. Aby zapewnić jakość sprzedawanych wyrobów, cały proces produkcji jest szczegółowo kontrolowany. Firma Olimp Laboratories współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, a posiadane przez nich certyfikaty są dodatkowo sprawdzane na miejscu. Opracowując swoje produkty, specjaliści kierują się zmieniającymi się potrzebami klientów, które są stale monitorowane, by zapewnić jak najbogatszą ofertę.

Zobacz również