• Lata doświadczeń w biznesie
img

Solgar - najlepsze witaminy dla Ciebie

Witaminy to jeden z najważniejszych składników, jaki powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi. Niestety, mimo że są tak ważne, często trudno jest nam dostarczać w codziennej diecie wszystkich potrzebnych witamin i minerałów w odpowiedniej dawce. Dlatego właśnie powstają witaminy w kapsułkach, które mogą nam pomóc w regulowaniu gospodarki witaminowej w naszym organizmie.

Solgar to firma istniejąca od 1947 roku. Zajmuje się ona wytwarzaniem najwyższej jakości suplementów diety. W tworzeniu swoich mieszanek witaminowych czy ziołowych wykorzystuje najnowsze doniesienia nauki. Każdy produkt jest dokładnie badany i testowany. Solgar zatrudnia swoich własnych ekspertów, którzy w laboratorium opracowują najlepszy skład i dążą do uzyskania jak najlepszego procesu wchłaniania się w organizmie.

Po produkty Solgar powinni sięgnąć ci, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Każdy z ich produktów  skierowany jest do konkretnej grupy odbiorców. To, co obiecują na etykietach w stu procentach znajduje odzwierciedlenie w działaniu produkowanych przez nich suplementów. Uwagę zwraca już piękne opakowanie witamin. Znajdziemy je w szklanych słoiczkach, ze szczelną zakrętką nie pozwalającą tabletkom na jakikolwiek kontakt z powietrzem. Starannie przygotowane etykiety informują nas o składzie, działaniu i wskazaniach.

Ceny tych suplementów nie są najniższe. Wynika to z wykorzystywania najwyższej jakości składników. Produkty te są warte swojej ceny. Tylko najlepsze zioła i nasiona wykorzystywane są w laboratoriach Solgar. Sprowadza się je z najdalszych zakątków świata, by mieć pewność że każda z kapsułek będzie miała takie samo, wysokie działanie i najlepszą skuteczność.

Produkty tej firmy znajdziemy tylko w najlepszych, wyselekcjonowanych aptekach. Wąska dystrybucja wynika z tego, że producent chce mieć pełną kontrolę nad tym, kto sprzedaje jego produkty. Nie chodzi bowiem o to, żeby sprzedać jak najwięcej towaru, ale by trafił on do odpowiednich odbiorców potrzebujących ich konkretnego działania. Właśnie dlatego powinny sprzedawać je osoby wykwalifikowane, znające się na ziołach i minerałach, które będą mogły udzielić odpowiednich informacji. 

 

Zobacz również